New Life

ادما ارزش دارن ببین ارزش داره بخاطرش ارزش هاتوزیر پا بزاری!!!؟؟؟؟


روزی روزگــــــــاری در یک شهر دور، یک زوج، بیست و پنجمین سالگرد ازداوجشان را جشن گرفتــــــــــــــند. آنها در شهر مشهور شده بودنــــــــد به خاطر اینکه در طول 25 سال حتی کوچکترین اختلافی با هم نداشتنـــــــــــد. تو این مراسم سردبیرهای روزنامه های محلی هم جمع شده بودنــــــــــد تا علت مشهور بودنشون (راز خیشبختیشونو) بفهمـــــــــــن.

 خلاصـــــــــــــــــــه سرتونو درد نیارم ،،،، سردبیر میگـــــــــــه: آقا واقعا باور کردنــــــی نیست؟ ی همچین چیزی چطور ممکنــــــــــه!!!!!؟

مـــــــــرد روزای ماه عسل رو بیاد میاره و میگــــــه: بعــــــد از ازدواج برای ماه عسل به شمیلا رفتیــــــــــم. اونجا برای اسب سواری، دو تا اسب مختلف انتخاب کردیـــــــــــــــم. اسبی که من انتخاب کرده بودم خوب بـــــــــــــود. ولی اسب همسرم به نظر یه کم سرکــــــــــــش بود.

سر راهمون اسب ناگهان پرید و همسرم رو از زین انداخــــــــــــت. همسرم خودشو جمع و جور کرد و به پشت اسب زد و گفت :"این بار اولـــــــــــته" بعد از چند دقیقه دوباره همون اتفاق افتــــــــــــاد. این بار همسرم نگاهی با آرامش به اسب کرد و گـــــــــــفـت : " این بار دومتــــــــــه "‌و بعد سوار اسب شد و راه افتــادیــــــــــــــــــم.

وقتی که اسب برای سومین بار همسرم رو انداخــــــــــت؛ همسرم خیلی با آرامش تفنگشو از کیف در آورد و با آرامش شلیک کرد و اون اسب رو کــــــــــــشـــت. سر همسرم داد کشیدم و گــــــــــفتم : " چیکار کردی روانـــــــــی؟دیوونه شدی؟ حیوون بیچاره رو چرا کشتـــــــــــی؟"

همسرم یه نگاهی به من کرد و گـــــــــــــفت: " این بار اولتـــــــــــــــــــه!!!

نوشته شده در سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۳٩٠ساعت ۳:٥۳ ‎ب.ظ توسط الهه نظرات ()


Design By : Pichak